Swiss Gathering Registrationsstatus

Definitive

1. Cindy Fux (GAFSchola)
2. Andrea Molino (Compagnia del Corvo Grigio)
3. Jasmin Schnyder (Liberi Ensis)
4. Jonas Bürgi (Liberi Ensis)
5. Benjamin Hutter (Säbelrassler)
6. (Esther?) Benedict Häfeli (Die Baskerhunde)¨
7. Roland Zuerrer (Liberi ENsis HEMA)
8. Darko Andreas Zürcher (Sub Brach)
9. Ferdinand Hutter (Säbelrassler)
10. Michael Müller-Hewer (CAL)
11. Julie Bévant (GAGSchola)
12. Christophe Le Millier (GAGSchola)
13. Andre Stirnemann (Baskerhunde)
14. Cyril Frei (HADU)
15. Mathijs Roelofsen (GAFSchola)
16. Nathalie Strassmann (Säbelrassler)
17. Daniele Beltrami (Compagnia del Corvo Grigio)
18. Ivan Mock (Compagnia del Corvo Grigio)
19. Stephan Wullschleger (Die Baskerhunde)
20. Sibylle Claudia Zürcher (Sub Brach)
21. Yannick Francisco (GAFSchola)
22. Nathan Wyss (La compagnia del Corvo Grigio)
23. Christian Jakob (Die Baskerhunde)
24. Nadja Kristina Bützer ( – )
25. Patrik Baumann (Baskerhunde)
26. Noah Reber (Liber Ensis)
27. Patrik Keller (HADU)
28. Patrick Müller (Baskerhunde)
29. Timothée Descombes (GAGSchola)
30. Romain Bornex (UNIL’AMHE / AMR)
31. Constantin Suter (HADU)
32. Laura Zanetti (HADU)
33. Michael Spring (HADU)
34. Alexandra Seguido Martin Rubio (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
35. Quentin Desbiolles (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
36. Fabien Douvre (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
37. Rachèle Duez (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
38. Emmanuel Bertrand (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
39. Yvain Rioult (Maisnie du Chevalier Bragon de Bourg en Bresse (FR))
40. Vincent Deluz (GAGSchola)
41. Daniel Olivier Sutter (Leo et Ursus)
42. Tanja Schiess (Leo et Ursus)
43. Margarete Schebesch (Leo et Ursus)
44. Lukas Wieloch (Leo et Ursus)
45. Stefan Beutler (Sub Brach & Leo et Ursus)
46. Ferenc Hucker (HADU)
47. Emanuel Meyer (Leo et Ursus)
48. Sandro Kämpf (Säbelrassler)
49. Roland Gerson (Leo et Ursus)
50. Philipp Heim (Artes Certaminis)
51. Lukas Freitag (Freifechter Basel)
52. David Bongni (ELAA)
53. Laurent Ott (GAGSchola)
54. Maarten Van der Auwera (Sumus Soldani)
55. Burak Urgancioglu (L’Épée Blanche)
56. Georgina Smith (L’Épée Blanche)
57. Vincent Debray (L’Épée Blanche)
58. Matéo Ginisty (L’Épée Blanche)
59. Anna Sauerborn (Baskerhunde)
60. Lukas Hebeisen (Historische Kampfkunst Luzern)
61. Johann Perrigault (GAGSchola)
62. Marc Stucki (Leo et Ursus)
63. Dominique Le Coultre (AMR)
64. Sven Dvorak (Liberi Ensis)
65. Yann Arendrup (Militia Genevae)
66. Thomas Hunkeler (-)
67. Leon Vollenweider (Säbelrassler)
68. Davide Haas (Compagnia del Corvo Grigio)
69. Martina Huber (HADU)
70. Schwab Sébastien (GAGSchola)
71. Richard Harvey (Leo et Ursus)
72. Anne-Caroline Le Coultre (AMR)
73. Dominik Eaton (Freifechter Basel)
74. Paolo Venturini (Leo & Ursus)
75. Simone Molino (Compagnia del Corvo Grigio)
76. Andrea Giordano (La Compagnia del Corvo Grigio)
77. Emilie Pollet-Thiollier (GAGSchola)
78. David Byrne (-)
79. Perry Franklin (HADU)
80. Simon Favre (ELAA)
81. Kolja Klein (Gladius et Codex)
82. Samuel Monbaron (AMR)
83. Maxime Barras (GAFSchola)
84. Daniel Jaquet (GAGSchola)
85. Andreas Hosbach (-)
86. Melody Favre (GAGSchola)
87. Martin Schumann (HADU)
88. Tiziano Romelli (Compagnia del Corvo Grigio)
89. Martina Attanasio (Compagnia del Corvo Grigio)
90. Jean Dussap (Annemasse Club d’Escrime et Epée Blanche)
91. Andrea Rossi (La Sala Delle Armi)
92. Francisco Araujo (Maciliens)
93. Markus Heimberg (Leo et Ursus)

Reservationen

94. Melanie Zgraggen (Gladius et Codex)
95. David Keller (ELAA)
96. Remy Jordan Meichtry (Sub Brach)
97. John Siegfried (Calix Switzerland / Calhistar)
98. Simone Montanari (Compagnia del Corvo Grigio)
99. Simon Schwager (-)

Warteliste